Tort cu mouse de ciocolata albaPostat de silvi0ara in Torturi Din pacate pozele sunt prea mari,asa ca o sa pun doar una,si o sa incerc sa le micorez si pe celelalte,si o sa le incarc mai tarziu. Inapoi la reteta |

sigur e delicios
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|