Tort cu piersici si ciocolataPostat de Creatsa in Torturi Din pacate nu am poze cu sectiunea deoarece tortul este facut cadou!Pentru ideea tortului m-am inspirat de la Laura Adamache iar pentru blat de la Eluca. Inapoi la reteta |
):_-*
Acum ma duc sa framant ceva

)si IO care pot sta cuminte am facut o prajitura cu mere ,sti de aia taraneasca a la Gaby si Cleme si...si...si...
)
am facut si eu acum vreo 2 zile ,tare buna a iesit

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|