Tort cu piersici si ciocolata albaPostat de postavaru in Torturi
Inapoi la reteta
|

Bravo Ancuta!
Multumesc draga Ruxy. Ma straduiesc, dar mai am si esecuri
Ruxy. De obicei nu intru in bucatarie daca nu am dispozitia necesara, pentru ca nu-mi iasa nimic, dar cateodata mai trebuie
Vladimir
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|