Tort de ciocolata

Postat de dakris in Torturi
6 Iun 2012 | 9532 vizualizari

Acest tort l-am facut copilasilor mei de 1 iunie... :) Din pacate, nu am reusit sa fac poze si in sectiune...

Inapoi la reteta

Comentarii (25)

la 06.06.2012, 13:17
daca e cu ciocolata sunt prezenta!!!!
la 06.06.2012, 13:21
Mmmm bunatate!
la 06.06.2012, 13:31

Din pacate ai reusit sa faci o singura poza!
la 06.06.2012, 13:32
la 06.06.2012, 13:33
de fapt, 2 poze una e mai de aproape
la 06.06.2012, 13:39
frumos si bun tort le-ai facut copilasilor
la 06.06.2012, 13:42
fain
la 06.06.2012, 13:42
Delicios.
la 06.06.2012, 13:47
Ce delicios si ce frumos!
la 06.06.2012, 14:00
la 06.06.2012, 14:35
frumos,frumos
la 06.06.2012, 14:38
arata f bine!
la 06.06.2012, 14:44
Foarte frumos tortul!!
la 06.06.2012, 15:16
la 06.06.2012, 15:37
Nici nu ma mir ca nu mai exista sectiune

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or