Tort de ciocolata
Postat de dakris in Torturi 6 Iun 2012 | 9532 vizualizari
Acest tort l-am facut copilasilor mei de 1 iunie... :) Din pacate, nu am reusit sa fac poze si in sectiune...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (25)
la 06.06.2012, 13:17
daca e cu ciocolata sunt prezenta!!!!
la 06.06.2012, 13:21
Mmmm bunatate!
la 06.06.2012, 13:31
Din pacate ai reusit sa faci o singura poza!
la 06.06.2012, 13:32
la 06.06.2012, 13:33
de fapt, 2 poze
una e mai de aproape
la 06.06.2012, 13:39
frumos si bun tort le-ai facut copilasilor
la 06.06.2012, 13:42
fain
la 06.06.2012, 13:42
Delicios.
la 06.06.2012, 13:47
Ce delicios si ce frumos!
la 06.06.2012, 14:35
frumos,frumos
la 06.06.2012, 14:38
arata f bine!
la 06.06.2012, 14:44
Foarte frumos tortul!!
la 06.06.2012, 15:37
Nici nu ma mir ca nu mai exista sectiune
COMENTEAZA