Tort de clatite

Postat de pusikmea in Torturi
7 Sep 2010 | 7331 vizualizari

gabitzo, am vrut sa-l postez si eu ieri, insa deja postase corina, asa ca daca nu te-ai saturat de la ea, te astept sa-l papi tu pe tot, La multi ani inca odata!!!!! sa fi sanatoasa si fericita alaturi de familia ta minunata!!!!!

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 07.09.2010, 08:52
la 07.09.2010, 08:56
Danuntzo, direct la suflet imi ajung chestiile astea. Am cunoscut pe siteul asta (siteul sufletului meu-singurul pt care mi s-ar rupe sufletul sa-l pierd), cativa oameni deosebiti. Esti unul dintre ei si e doar meritul tau. Iti multumesc mult, si, da!!! iubesc clatitele))in orice forma,culoare si aranjamentsarumana.
la 07.09.2010, 09:11
mena multumesc
la 07.09.2010, 09:13
gabitzo ma bucur ca am reusit sa te ating si ca fac parte din acei oameni, la fel si pt mine, aici am gasit prieteni adevarati, te pup dulce dulce
la 07.09.2010, 10:10
la 07.09.2010, 11:06
la 07.09.2010, 11:07
super frumos gest bravo danuta ,e si preferatu nostru
la 07.09.2010, 11:46
numai dulceata '' aleasa '' ai folosit !
la 07.09.2010, 11:49
Ce bunatate de tort! Se vede treaba ca o iubim pe Gabytza noastra, ca ne-am gandit la ea si la ce-i place mai mult
la 07.09.2010, 11:56
bine ca n-am mancat niciodata caviar))))ca atunci cheltuiala pe voi))))
la 07.09.2010, 12:13
buey! ma bucur ca ti-ai revenit si esti in forma iar!
la 07.09.2010, 12:13
se vede tare?)))))))
la 07.09.2010, 12:29
Noooooo! ashia, putin....
la 07.09.2010, 16:22
multumesc fetelor, gabitzo asa te stim noi zambareata si vesela
la 08.09.2010, 00:03
vreau si o clatita

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or