Tort de clatitePostat de pusikmea in Torturi gabitzo, am vrut sa-l postez si eu ieri, insa deja postase corina, asa ca daca nu te-ai saturat de la ea, te astept sa-l papi tu pe tot, La multi ani inca odata!!!!! sa fi sanatoasa si fericita alaturi de familia ta minunata!!!!! Inapoi la reteta |

))in orice forma,culoare si aranjament



sarumana.









bravo danuta ,e si preferatu nostru











Ce bunatate de tort! Se vede treaba ca o iubim pe Gabytza noastra, ca ne-am gandit la ea si la ce-i place mai mult

))))ca atunci cheltuiala pe voi
))))

buey! ma bucur ca ti-ai revenit si esti in forma iar!
se vede tare?
)))))))



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|