Tort de clatite cu panna-cotta si mangoPostat de Constelatialeu in Torturi Maine am si eu un sfant,deci maine sunt sfanta Clemetina alias Sf.Clement,asa ca mi-am facut si eu ceva dulce,folosind chestii de prin frigider..... Inapoi la reteta |
Super!
) Arata superb! La muuuulti ani leutule drag! Cred ca e un deliciu!
La multi ani!
. Tortul este absolut delicios


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|