Tort din piscoturi
Postat de Adele in Torturi 12 Apr 2015 | 5744 vizualizari
Nu se putea trece peste ziua ei fara a pregati macar un tortulet, am ales sa folosesc piscturile in loc de blat, in stil italian, nu a iesit asa frumos dar e foarte bun si racoritor ...pregatit din tot sufletul pe gustul ei :X
Inapoi la reteta
|
Comentarii (32)
la 12.04.2015, 22:22
Deyu, Xandrinne va multumesc ♡♥♡
la 12.04.2015, 22:33
Meri
la 12.04.2015, 23:59
Super tortul cu piscoturi
la 13.04.2015, 04:52
bun
la 13.04.2015, 08:23
Miha 
Bya
la 13.04.2015, 09:52
Sa-ti traiasca minunea, sa creasca mare si sa fie sanatoasa!
la 13.04.2015, 10:03
Cu siguranta ca a fost un tort super delicios!
La multi ani printesei tale!
la 13.04.2015, 10:11
Corina multumesc
la 13.04.2015, 10:11
Mirela multumesc
la 13.04.2015, 10:14
Arata f bine si cu siguranta a fost f bun.
La Multi ani fiicei tale!
la 13.04.2015, 10:16
La multi ani copil frumos
Sa fii sanatosa si sa-i umpli inima de bucurie mamei
Delicios tort ai facut Adele dar mai ales cu multa dragoste
la 13.04.2015, 10:19
Aletta multumesc
la 13.04.2015, 10:19
Dia multumesc frumos
la 13.04.2015, 21:32
La multi ani micuta domnisoara!
Felicitari pentru tort!
la 13.04.2015, 21:39
Ela multumim
COMENTEAZA