Tort Diplomat

Postat de eduard_09 in Torturi
12 Oct 2012 | 11157 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (26)

la 12.10.2012, 09:20
bravo! si pentru tort si pentru aspect!
la 12.10.2012, 09:21
la 12.10.2012, 09:27
bun tort si frumos
dar de ce e "dimplomat"?
la 12.10.2012, 09:31
ce bine arata!!!
la 12.10.2012, 09:31
Dia )
la 12.10.2012, 09:43
delicios si fain arata
la 12.10.2012, 09:45
Mie mi-a plăcut mereu "diplomaţia" asta
la 12.10.2012, 09:50
Si mie imi place tortul diplomat
la 12.10.2012, 09:57
bun bun
la 12.10.2012, 10:03
multumesc
la 12.10.2012, 10:39
la 12.10.2012, 10:56
ce bine arata!
la 12.10.2012, 11:09
Ce bun.Iau si eu putin
la 12.10.2012, 11:09
desertul meu preferat
la 12.10.2012, 11:17
ce fain a iesit, din asta parca as papa si eu

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or