Tort DiplomatPostat de Constelatialeu in Torturi E bun si usor de facut.Imi place sa fie si cu blat,piscoturi sau rulada.Am facut toate variantele. Pentru ca nu am fotografi cu etapele pregatirii,am sa pun mai multe variante ale aceluiasi tort. Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|