Tort Diplomat
Postat de Constelatialeu in Torturi 14 Ian 2013 | 10459 vizualizari
E bun si usor de facut.Imi place sa fie si cu blat,piscoturi sau rulada.Am facut toate variantele.
Pentru ca nu am fotografi cu etapele pregatirii,am sa pun mai multe variante ale aceluiasi tort.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 14.01.2013, 22:13
super bun.
la 14.01.2013, 22:14
Leoaico,vad ca te-ai pus pe treaba serios
te-ai familiarizat deja
Foarte mult imi place diplomatul
la 14.01.2013, 22:16
Acum cat am chef,ca sunt in pauza de goblenit.Am pus o poza gresit ,e de la alt tort...
la 14.01.2013, 22:23
frumos ornat!
la 14.01.2013, 22:26
delicios
la 14.01.2013, 22:47
poti s-o stergi Cleme sau poti sa le rogi pe Gaby sau pe Miha s-o stearga
la 14.01.2013, 22:47
Multumesc,Teo !
la 14.01.2013, 22:50
foarte fain
la 14.01.2013, 22:56
Am incercat sa o sterg si n-a mers...
la 14.01.2013, 22:57
Am reusit,a mers sa o sterg.Probabil ca ceva era ''defect'' ma devreme...
la 14.01.2013, 23:00
Yummy!
la 14.01.2013, 23:06
super
la 14.01.2013, 23:29
foarte bun!
la 15.01.2013, 00:44
bravo
COMENTEAZA