Tort diplomat cu capsuniPostat de Julie in Torturi
Inapoi la reteta
|




imi place foarte mult tortul diplomat, dar cu capsuni n-am mancat niciodata....
vin cu 5 furcu si cersesc si eu o feliuta....

arata f bine tortuletul...




|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|