Tort "indragostit"
Postat de micki in Torturi 14 Feb 2010 | 11456 vizualizari
Am facut acest tortulet pentru ziua indragostitilor!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 14.02.2010, 22:07
nu va mai jucati cu inimile noatre!ce inimioara ''buna''!felicitari!
la 14.02.2010, 23:33
foarte frumusel tortul 

la 15.02.2010, 09:41
la 15.02.2010, 10:15
ciocolata si zmeura
si mie imi place combinatia
la 15.02.2010, 11:49
minunat si apetisant...
la 15.02.2010, 12:32

la 15.02.2010, 12:56
Frumos!
la 15.02.2010, 23:21
as manca si eu o zmeurica
la 16.02.2010, 09:43
Arata de nota 10 cu felicitari.Sunt sigura ca este un deliciu.

la 05.03.2010, 21:10
minunat!!!
la 13.02.2011, 00:04
zmeuraaa
mi-ai facut pofta de vara
arata nemaipomenit!
la 13.02.2011, 21:12
frumos
la 14.02.2011, 00:26
Foarte frumos
la 14.09.2011, 14:17
perfect absolut perfect
COMENTEAZA