Tort Intercontinental
Postat de postavaru in Torturi 1 Ian 2013 | 28294 vizualizari
Va doresc ca anul care tocmai a in ceput sa va aduca sanatate si liniste sufleteasca. LA MULTI ANI!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (72)
la 01.01.2013, 18:16
Bun bun si frumos
la 01.01.2013, 18:29
E dureros de frumos
iar gustul cred ca-i divin
la 01.01.2013, 19:01
Padre eu promit sa nu urmaresc pe nimeni
la 01.01.2013, 19:01
Multumesc Vladimir
la 01.01.2013, 19:02
e excelent ancuta


la 01.01.2013, 19:03
Dia, crema este foarte fina. Mi-a placut mult
la 01.01.2013, 19:03
Ralu
la 01.01.2013, 19:13
superb arata
la 01.01.2013, 19:34
waaa, cata ciocolata!
la 01.01.2013, 19:36
la 01.01.2013, 20:01
foarte frumos ti-a iesit
la 01.01.2013, 20:11
ce bun tre' sa fie!
la 01.01.2013, 20:28
Medi, hai de-l gusta
la 01.01.2013, 21:21
La multi ani
Nemaipomenit tortul
COMENTEAZA