Tort poiana cu maci
Postat de Anastasia in Torturi 19 Feb 2011 | 15417 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (82)
la 19.02.2011, 14:04
cat de frumos e!!! felicitari!
la 19.02.2011, 14:25
cred ca este cel mai frumos tort! Merita premiul cel mare!!!
la 19.02.2011, 14:37
Diva , ai dreptate !
Ai depasit stadiul de arta , Anastasia
la 19.02.2011, 14:57
arata minunat..chiar meriti sa castigi..si eu m-am inscris dar fara mari sperante..nu se compara oricum cu ce ai facut tu aici
la 19.02.2011, 14:58
superb
la 19.02.2011, 15:30
un tort de nota 20
la 19.02.2011, 16:01
absolut incantator Anastasia
iti doresc mult succes
la 19.02.2011, 16:47
Va multumesc din suflet pentru admiratie
ma bucur ca am reusit sa fac ceva deosebit, ceea ce e facut pentru mama nu poate fi altfel
pentru ca e facut din toata inima, sper pe langa admiratie sa gasesc si putina sustinere, va mai multumesc inca o data la toti
la 19.02.2011, 17:09
Incredibil!!! Arata exceptional!!!
Felicitari din toata inima!
la 19.02.2011, 17:25
Multumesc Ruxy
la 19.02.2011, 19:36
Grozava!
la 19.02.2011, 22:13
spectaculos tort
COMENTEAZA