Tort stelistPostat de privatelaura in Torturi In spiritul meciului spre calificare (:)))))) postez un tort stelist :P Tortul a fost facut pt un pusti de 11 ani, fan stelist;) Inapoi la reteta |
)super ,bravo!
asta e pt mine si eu sunt stelista
deliciossssssss
felicitari!!!




Fortza Steaua !
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|