Tort Zebra cu inghetataPostat de miha in Torturi
Inapoi la reteta
|
am venit si eu motz ! delicioasa! stelutele din ce sunt? ca le vreau si pe-alea...
Stelutele sunt tot din inghetata,pusa la congelat intr-o forma de silicon pentru gheata.
? promit sa fiu cuminte si sa maninc tot, mai ales dulciurile tale
Unde-s 4 devoratori de dulce,mai e loc de inca unul.
multumesc de reteta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|