Tortilla cu cartofi,ardei si rosii
Postat de bahna_violeta in Aperitive / Garnituri 17 Dec 2012 | 4903 vizualizari
Nu mi-a iesit cn stie ce dar pt prima data merge,o inventie culinara a la Vio:d.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 17.12.2012, 17:07
La aluatul de clatite ai pus apa si cat
Arata foarte apetisant
la 17.12.2012, 17:09
Arată foarte bine. Şi văd (citind ingredientele) că este şi de post. Bravo Violeta
la 17.12.2012, 17:20
arata apetisant rau!
la 17.12.2012, 18:47
privatelaura mersii mult
la 17.12.2012, 18:51
portiadelumina multumesc din suflet
.....Bunica da am pus apa cam 200 ml,multumesc pt aprecieri:8
la 17.12.2012, 19:40
arata foarte bine!
la 17.12.2012, 20:02
la 17.12.2012, 20:34
super
la 17.12.2012, 20:42
yammy!
la 17.12.2012, 21:38
bunaaa
la 17.12.2012, 23:05
Mmmm as vrea si eu...
COMENTEAZA