Tortulet rapidPostat de Constelatialeu in Torturi E rapid pentru ca nu necesita nimic complicat si folosim chestii mai ''daunatoare'',adica prafuri ...dar cine mai garanteaza in ziua de azi ce dauneaza si ce nu...asa ca mai bine savuram o felie de tort ...... Inapoi la reteta |
)
Vorba lu`Buni,ajunge mai repede,ca e drumul drept...
)
)
te pup cu drag harnicuta Cleme
frumos si sigur gustos
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|