Trandafiras de paine dulcePostat de brunetica in Piine Delicioasa si foarte buna . Inapoi la reteta |
foarte fain ti-a iesit
,
, Bunica
, Miha
, Diana_k
, ma bucur foarte mult ca va place trandafirasul meu, va doresc o zi buna si placuta
, chia ca a fost foarte gustos
, ma bucur mult ca iti place
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|