Ursulet in omleta

Postat de corina241 in Aperitive / Garnituri
23 Sep 2012 | 5685 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 23.09.2012, 19:39
ce fain e
la 23.09.2012, 19:41
la 23.09.2012, 19:47
Ce dragut!
la 23.09.2012, 19:49
te pup Rocsi
la 23.09.2012, 20:15
l-am tot vazut pe simpaticul asta
ce frumos ti-a iesit
la 23.09.2012, 20:33
A fost senzatie ,l-a mancat si tati
la 23.09.2012, 20:33
iar pentru copii a fost senzatie
la 23.09.2012, 21:11
ce dragut e ! mai ca-mi vine sa-l mananc
la 23.09.2012, 21:12
cu mare drag
la 23.09.2012, 21:19
fain arata,am vazut poza si pe facebooc
la 23.09.2012, 21:21
la 23.09.2012, 21:37
@sufletista,
Motane
la 23.09.2012, 22:07
Ce dragalas!
la 23.09.2012, 22:24
mirela
la 23.09.2012, 22:31

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or