Varza a la Cluj
Postat de vickyduta in Pui 20 Dec 2010 | 13051 vizualizari
Am tot cautat m-am tot inspirat pana la urma am ajuns sa fac propria mea varianta de varza a la cluj ce sa dovedit a fi o mancare excelenta, exact pe gustul nostru.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 20.12.2010, 16:57
vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
la 20.12.2010, 17:39
bunaaa!
5
la 20.12.2010, 18:13
Grozava...si ce prezentareee!
la 20.12.2010, 20:10
Imi pare rau am facut-o sambata dimineata dar nu a mai ramas absolut nimic, credeti-ma pe cuvant a fost bataie pe ea, super delicioasa, multumesc din suflet pentru aprecieri.
la 20.12.2010, 21:22
Minunata
Cum adica ne inviti si spui ca nu mai esteeeeeeeee
la 21.12.2010, 03:09
cea mai buna si preferata reteta a mea exceptionala fara cuvite nota maxima ...
la 21.12.2010, 06:58
Bunaaaaaaaa
Chiar ca e reteta proprie
Ai renuntat la orez, ai calit varza...ceva nou! Oricum 5 furcute
la 21.12.2010, 09:31
interesanta si buna
la 21.12.2010, 11:27
asa o prepar si eu , la noi in bucovina se gateste asa ceva ( cu afumaturi )
va rog sa incercati
la 21.12.2010, 12:05
Da, imi pare rau nu mai este, dar va invit sa o preparati voi sa vedeti ce bunatate este, multumesc foarte mult pentru complimente.
la 21.12.2010, 12:05
Multumesc foarte mult Nicolae.
la 21.12.2010, 12:24
ce bine arata
COMENTEAZA