la 05.08.2011, 10:40 imi place mult cum ti-a iesit
la 05.08.2011, 10:49 Daca-i a la Cj , e super buna
la 05.08.2011, 11:46 05.08.2011, 10:49
Daca-i a la Cj , e super buna-onesta
normal ca-i buna draga mea, ca orice -i de la Cluj
si mie-mi palce muuuult, ca doar is de la Cluj
la 05.08.2011, 12:13 Multumesc dragutelor.
Asta nu-i chiar de la Cluj, e de la Tg. Mures, dar tot pe aproape.
la 05.08.2011, 13:16 buna buna
la 05.08.2011, 13:26 buna!!!!!!!!!!!!!!!
la 05.08.2011, 14:09 Se cheama ca-i tot Ardeal ... s-atunci no , ca bun-ii
la 05.08.2011, 17:59 Criss si eu gatesc cu mare placere aceasta reteta
la 05.08.2011, 19:31 bunaaa de tot
la 05.08.2011, 19:54 Delicioasa !
la 05.08.2011, 22:19 ce buuuuuuuuuna
la 05.08.2011, 23:18 arata tare bine mancarica ta....dar mie din pacate imi aminteste de perioada din timpul liceului cand am stat la internat in Cluj si ne servea la cantina "Varza a la Cluj"...care era oribila....Inca nu mi-am facut curaj sa o mananc dupa primele mele impresii de la cantina liceului, dar sunt sigura ca e foarte buna...Poate cu timpul imi voi face curaj....