Varza a la ClujPostat de panacris in Mancaruri cu carne Dupa atata munca mai trebuie sa si mancam:D Inapoi la reteta |

uite ca tu te gandesti la toate
trebuie sa brevetam si noi pe aici cate ceva, nu?
si brevetul unde e?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|