Inghetata de cacao cu stafide si rom
Postat de Geanina87
Mixam ouale cu zaharul,adaugam si laptele dupa care punem pe bain-marie si lasam pana se ingroasa crema.(Daca nu aveti prea multa rabdare, puteti pune compozitia la foc mic amestecand continuu...
Citeste continuarea