Pulpe de pui cu legume la cuptor
Postat de adasev12
Am incalzit cuptorul la 220 g. Pulpele le-am taiat in doua pe fiecare, le-am crestat si in crestaturi am asezat usturoi, apoi le-am pus in tava cu putin ulei. Cartofii i-am taiat in sferturi,...
Citeste continuarea