Amandina la paharPostat de Michelle in Prajituri
Inapoi la reteta
|
wooow,ador amandinele.Pana acum nu am mai vazut la nimeni amandine la pahar si mi se pare o idee super
bravo!!!!!
arata bine
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|