Ardei umpluti cu ciuperci
Postat de ela in Mancaruri cu carne 8 Iun 2010 | 7513 vizualizari
orice ASEMANARE cu reteta lui TAVI nu este intamplatoare....Tavi stie de ce e ASEMANATOARE:))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (59)
la 08.06.2010, 11:45
astept verdictul lui Tavi
la 08.06.2010, 11:47
Roberta vad ca esti prin zona
hai la ciuperci
la 08.06.2010, 12:00
io prima, io, io io, !!


pap repede sa apuc mult!
la 08.06.2010, 12:02
Doamne dar cum arata , nu ma mai satur fratilor!

la 08.06.2010, 12:02
mi-am pus setul de furculite
la 08.06.2010, 12:03
domnule profesor ce spuneti?
la 08.06.2010, 12:03
ai inceput sa garesti si tu a la Tavi
.................pot sa-ti dau eu verdictul pana ce soseste Tavi?
...................foarte frumos......5 furcu.............
la 08.06.2010, 12:04
si-acum
, ela arata super fara nicio gluma
- si nu, nu stiu de ce e "asemanatoare" - ma gandesc la 3 variante: fie ciocolata, fie muguri de bambus, fie... ardei mici
.
la 08.06.2010, 12:04
Roberta mananca cat poti de mult ca tu nu prea prinzi mancarea mea
la 08.06.2010, 12:04
arată superb
la 08.06.2010, 12:04
na , ca pana sa scriu mi-a luat-o tavi inainte
la 08.06.2010, 12:05
Tavi e facuta dupa reteta ta
trebuie sa fie putin asemanatoare
la 08.06.2010, 12:07
Tavi daca ma simt bine azi,sigur fac si prajitura aia cu branza ca mor de pofta
la 08.06.2010, 12:07
Ionix...... ai mai aparut si tu?
la 08.06.2010, 12:09
da 
mai răruţ că-i mai drăguţ

COMENTEAZA