Ardei umpluti cu ciuperci

Postat de ela in Mancaruri cu carne
8 Iun 2010 | 7513 vizualizari

orice ASEMANARE cu reteta lui TAVI nu este intamplatoare....Tavi stie de ce e ASEMANATOARE:))

Inapoi la reteta

Comentarii (59)

la 08.06.2010, 13:14
Ela,
la 08.06.2010, 13:16
Ionix eu cu ardeii astia i-am inchis gura sotului mai ales ca i-am spus ca e reteta de la un oltean tatal lui e tot oltean,ca si al meu si Tavi
la 08.06.2010, 13:17
Tavi imediat facem si prajitura aia in lant
la 08.06.2010, 13:25
Eu zic ca mai bine facem un lant pur si simplu de la Buc la Tim
la 08.06.2010, 13:33
Ela ce bunatate ai facut tu aici. am trecuto la favorite. o sa incerc sigur, cred ca pun putin orez in ciuperci
la 08.06.2010, 13:33
la cat de ciufut e sotul meu m-as mira sa-i inchid gura asa usor dar sigur o sa-i placa ardeii astia
la 08.06.2010, 13:56
Ela....cred ca e vorba de ardeii ,,Surpriza,,... mersi....
la 08.06.2010, 14:02
Ionix si sotul meu este foarte enervant desi mananca orice,dar are un stil de a comenta aiurea
la 08.06.2010, 14:02
Tavi
la 08.06.2010, 15:36
hmm, ce frumos te-ai jucat tu aici mai Eluco
la 08.06.2010, 16:21
Foare bine realizati,mai da tu ai o afinitate catre ciuperci
la 08.06.2010, 16:21
Ela eu ce sa mai zic de sotul meu pe care il hranesc cu toate ciudateniile imi amintesc si acum cum a zis cand am gatit caracatita ca "Daca mai vreau sa mananc lighioane dubioase sa iau in calcul si optiunea de a le testa la restaurant " dar i-am acordat circumstante atenuante ca intrase in bucatarie si eu tocmai scoteam caracatita oparita din oala si l-am speriat . In rest in mare mananca si nu prea comenteaza Sa stii ca vizez la ardeii tai o sa ii fac cu ceva gratar de pui langa si adaptez reteta fara orez ca sunt la ceva dieta ....si azi am bagat numai fructe si ceaiuri si ma chinui singura uitandu-ma la bunatatile voastre
la 08.06.2010, 16:39
ela super buni cu siguranta dar ardei sant de la tavi?ti ia trimis cu pescarusu meu credca la mine nu au ajuns i sa descarcat GPS cred super ela 5 furcu pacat ca nu pot da mai multe din cei 7 1 macar e al meu nu?si unu a lui mariana ?
la 08.06.2010, 20:03
Gaby
la 08.06.2010, 20:03
Ana imi plac ciupercile la nebunie

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or