Arici-painePostat de nadina73 in Mancare copii Arici pentru pici si pitici........................si pt cei mari binenteles Inapoi la reteta |
cine face party?
si unde?
ba da danuta cata dreptate ai
pe retete sa nu intelgi gresit ca iar iasa altceva









cine stie ce iasa si de unde


si stau si in bucatarie




ultima poza e mortala
ca in reclama cu gargaritele, pe masina
Felicitari pentru prezentare! 

si 5 cutite, sa tai painea 
cred ca o sa mananc si eu o feliuta
multumes ina ,am taiat arici vrei,deschide geamu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|