Arici-paine
Postat de nadina73 in Mancare copii 26 Mai 2010 | 8796 vizualizari
Arici pentru pici si pitici........................si pt cei mari binenteles
Inapoi la reteta
|
Comentarii (93)
la 26.05.2010, 19:41
n-am facut azi. am fost singura. fac acum macaroane cu branza si copiii mi-au cerut popcorn. vrei reteta?
)
la 26.05.2010, 19:42
nadina, pauza de la ce? ca parca nu stiai ce fac de fapt..doar..nu incapeau..atat ..
))
la 26.05.2010, 19:44
ai mei sant cu castronu de pop corn in mana
la 26.05.2010, 19:45
pai gaby au transpirat si acuma se duc la dus ca aici e tare cald ,nu stiu in tara cum e dar aici e calddddddddd

la 26.05.2010, 19:47
nadina, nu pot pronunta cum ai scris tu sub nicio forma
)) mai degraba caaaaaald
))
la 26.05.2010, 19:49
da gaby caldddddddddddddd rau de tot
acuma ma gasito pe danuta si vine
la 26.05.2010, 19:49
alooooo, ce-i aici?!
la 26.05.2010, 19:50
asteptam sa-ti predau stafeta
la 26.05.2010, 19:50
danuta vorbesti de lup si lupu apare
ce sa fie arici obraznici
la 26.05.2010, 19:51
gata venii!prezent, am fost la cumparaturi si am ramas fara bani
da lasa ca face nadina si asa e cea mai bogata si imi da si mie...stati sa nu ma abat de la subiect ca mi-o iau
la 26.05.2010, 19:51
gaby eu am zis sa mergem in curte la tine si sa-mi lasi arici sa se hodine ca sant obositi
la 26.05.2010, 19:52
pai unde pleci gabitzo?dispari cand apar io
la 26.05.2010, 19:52
cate vrei danuta ia ca sant ,gaby tu cati vrei luati cat doriti cu mare drag va dau





la 26.05.2010, 19:53
danuta am zis sa dispara la ia in curte ca cica asa se fac galbeni cu comentri si am zis sa merge in curte la ea ,ca eu am destui prea multi
la 26.05.2010, 19:55
pai ai fata, nu vezi ca esti cea mai bogata,nu ti-e rusine asa un pic?! aaaa? app gata concursul, zicea bucatarasa ca azi e party, unde e?????????????
COMENTEAZA