Arici-paine
Postat de nadina73 in Mancare copii 26 Mai 2010 | 8796 vizualizari
Arici pentru pici si pitici........................si pt cei mari binenteles
Inapoi la reteta
|
Comentarii (93)
la 26.05.2010, 19:29
da nadina, suficienti in visteria statului
la 26.05.2010, 19:29
invata ela ca eu am facut doi baieti
la 26.05.2010, 19:30
spune madi ,spune multe
la 26.05.2010, 19:31
ai gaby......... esti tare rau de tot ce mai
ce pot sa mai zic....
la 26.05.2010, 19:31
super super super nadina...sa imi trim si mi unu te rog
la 26.05.2010, 19:32
mai lipseste danuta si era
pe unde umlata fata asta 

la 26.05.2010, 19:32
nimic, nadina, astept poza cu puii, dar sa le pui pampers nu asa... indecenti ca astia de azi .ok?
la 26.05.2010, 19:32
acuma il ambalez si la posta cu el ,sau preferi pe geam
la 26.05.2010, 19:33
ok gaby ce marca sa iau?
sau ne dea ela de la magazin de la ea?
la 26.05.2010, 19:35
buna idee, si uite asa cream un lant de profit.producator pui, distribuitor cele nesesare si eu...oi fi cu salubrizarea
)) de pe urma puilor.si ete asa castigam toti. faina comunitate
la 26.05.2010, 19:37
bagy eu am pus paine si tu pui restu nu?adica carnea
la 26.05.2010, 19:38
lasa salubrizarea pt alti noi avem altele de facut eventual vi la cresa ca daca se imultesc
la 26.05.2010, 19:39
...hmm...daca-i mai pui mult asa..fii sigura ca faci cresa
))
la 26.05.2010, 19:39
gaby ce ne dai sa mancam azi?ma duc la tine in ograda sa vad cum stai
la 26.05.2010, 19:40
gata gaby i-am luat jos ca lea- ajuns,a fost destul

sant despartiti acuma,fac pauza
COMENTEAZA