Arici-paine
Postat de nadina73 in Mancare copii 26 Mai 2010 | 8796 vizualizari
Arici pentru pici si pitici........................si pt cei mari binenteles
Inapoi la reteta
|
Comentarii (93)
la 26.05.2010, 18:39
mama nadina ce arici iubareti ai aici



la 26.05.2010, 18:43
no..in ultima poza..ce fac?
la 26.05.2010, 18:47



stiam ela si chir vb cu bebe si radeam ,si am zis sa vezi ce zice ela cand vede
la 26.05.2010, 18:48
gaby nu au incheput pe platou
la 26.05.2010, 18:48
era platou mic si nu avea loc
la 26.05.2010, 18:48
da, da..sigur..si altfel nici nu-i puteai pune..si nici nu te puteai departa putin..asa e nadina, te inteleg perfect 
la 26.05.2010, 18:48

au fost asa de grasi ca nu aveau loc unul de altul
la 26.05.2010, 18:51


mai prins gaby
la 26.05.2010, 18:51
pai ela nu vezi ca sant grasi ,ca si-au scos acele l ineala
la 26.05.2010, 18:53
ha,ha, asa ma-m gandit si eu
ca n-au avut loc pe platou
super faini aricii tai Nadina, 5 furculite le-am trimis spre tine
la 26.05.2010, 18:53
ce va radeti de ultima poza? ca mie imi place....
la 26.05.2010, 18:53
multumesc lia

la 26.05.2010, 18:54
asa madi ,ca e super daca se iubesc ce e rau in asta?
la 26.05.2010, 19:06
ce frumosi sunt 
la 26.05.2010, 19:10
nadina....nu e nimic rau, dar sa nu vii maine cu alta reteta cu ,,pui de arici pane,,....ca atunci se ingroasa gluma....
COMENTEAZA