Arici-paine

Postat de nadina73 in Mancare copii
26 Mai 2010 | 8796 vizualizari

Arici pentru pici si pitici........................si pt cei mari binenteles

Inapoi la reteta

Comentarii (93)

la 26.05.2010, 18:39
mama nadina ce arici iubareti ai aici
la 26.05.2010, 18:43
no..in ultima poza..ce fac?
la 26.05.2010, 18:47
stiam ela si chir vb cu bebe si radeam ,si am zis sa vezi ce zice ela cand vede
la 26.05.2010, 18:48
gaby nu au incheput pe platou
la 26.05.2010, 18:48
era platou mic si nu avea loc
la 26.05.2010, 18:48
da, da..sigur..si altfel nici nu-i puteai pune..si nici nu te puteai departa putin..asa e nadina, te inteleg perfect
la 26.05.2010, 18:48
au fost asa de grasi ca nu aveau loc unul de altul
la 26.05.2010, 18:51
mai prins gaby
la 26.05.2010, 18:51
pai ela nu vezi ca sant grasi ,ca si-au scos acele l ineala
la 26.05.2010, 18:53
ha,ha, asa ma-m gandit si eu ca n-au avut loc pe platousuper faini aricii tai Nadina, 5 furculite le-am trimis spre tine
la 26.05.2010, 18:53
ce va radeti de ultima poza? ca mie imi place....
la 26.05.2010, 18:53
multumesc lia
la 26.05.2010, 18:54
asa madi ,ca e super daca se iubesc ce e rau in asta?
la 26.05.2010, 19:06
ce frumosi sunt
la 26.05.2010, 19:10
nadina....nu e nimic rau, dar sa nu vii maine cu alta reteta cu ,,pui de arici pane,,....ca atunci se ingroasa gluma....

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or