BaclavalePostat de ionela2682 in Dulciuri IMI era pofta de niste baclavale bune..dulci ..de-ti cad dinti..dar dinacelea facute in casa..am purces la cautarea retetei potrivite...dar cum Dobrogea este patrie pentru etnia turca...iata ce am invatat!!!!! Inapoi la reteta |
o bunatate orientala din povestile magice ale Seherezadei
nu ne lasa poftele
dar incerc si asa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|