BezelePostat de miha in Dulciuri
Inapoi la reteta
|






.


cine?
)))
si spun cand nu ma dau in vant dupa ele
dar tot merg la masa sa vad cum miroase))
Nu-mi pasa fata, ziceam si eu ca fapt divers. De fapt, ma si amuza cum se straduie unii sa-mi dea cu furculita-n cap.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|