BezelePostat de miha in Dulciuri
Inapoi la reteta
|
dar in acelasi timp arata si faptul ca cel care voteaza se ascunde in spatele anonimatului pentru a da palme. Si nu palme oarecare, ci d-alea imaginare.




Si inca de atunci am invatat niste miscari de autoaparare.
Adica, sa-mi scot coltii.



))))

( ti-a placut? ) Am venit si eu cu 5 furc sa se vada ca esti apreciata. Adevarul e ca bezelele nu sunt deloc usor de facut, iar ale tale chiar arata delicios. Te pup
Numa o data facea "hrrrr..." inspre dusman si ala fugea mancand pamantul.
)
Esti aparatorul meu de nadejde.
aici intra dovleacul,ciorba,porumbul ala dulce si altele

si chiar daca eu nu mananc ciorbe
dar ma gandesc ca mananca fetele si sa aiba tacamurile cand vin
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|