Bezele a la bebe

Postat de nadina73 in Dulciuri
31 Mai 2010 | 9920 vizualizari

Sunt facute de sotul meu. Cu ceva am contribuit si eu...am facut poze. Eu doar le-am scos din tava si am facut poze hihihihih

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 01.06.2010, 00:20
ce frumoase sunt vreau si eu alea din castronul albastru
la 01.06.2010, 01:12
ela ti-am scris pe mess cu se dau bezelel acelea
la 01.06.2010, 01:12
daca vrei asa
la 01.06.2010, 01:13
vrei sa ma bata cristi? te-ai saturat de bebe si vrei sa mi-l dai mie\?
la 01.06.2010, 01:15
nuuuuuuuuuuuu cum sa ti-l dau asa se dau bezele ela se duc de catre cofetar acasa la destinatie
la 01.06.2010, 08:08
Nadina, nici nu stiu de cine sa ma leg: de bezele, de bebe sau de bucatarie )). Le iau la rand : bezelele au iesit super, pe Bebe il admir pentru ceea ce a facut iar bucataria e suuper!! (scuza-mi ochiul atent la detalii..si mai mult...critic). Eu gatesc intr-o bucatarie 1,5/3m. incat as bate pe oricine ar indrazni sa ma deranjeze cand am treaba. Deci , bravo la puterea a-3-a!
la 01.06.2010, 08:30
Bravo si tie pentru calitatea pozelor si sotului pentru ce a executat
la 01.06.2010, 08:32
Am lasat si furcu
la 01.06.2010, 09:07
felicitari nadina pt sotul tau, bun barbat la casa omului...sa ma leg si eu de bucatarie???gabitzo, tu ai buc de 1,5/3m, dar macar poate ai mobila...eu insa am o bucatarie de 4/5 m si nu am ce baga in ea, daca ma vezi cand gatesc cum stau cu toate cratitele pe scaune, pe jos, vai mama mea
la 01.06.2010, 09:24
mama ce discutie aici pusiko . da, mah, normal ca am mobila ca io am 8 ani casnicie, ar fi fost culmea sa n-am))(si plus ca cezar..stii tu ) dar , cand am treaba si nu incap, mai as scoate-o si ti-as trimite-o tie )))
la 01.06.2010, 09:32
felicitar sotului tau Nadina...trebuie sa incerc si eu.
la 01.06.2010, 10:58
foarte frumoase
la 01.06.2010, 11:01
Romanii nu se dezmint
la 01.06.2010, 11:02
felicitari sotului
la 01.06.2010, 17:13
multumesc gaby intradevar am o bucatrie mare si dotat cu detoate ,bineteles datorita sotului ,el e cel care tot ce vede electronic de bucatrie ................de fapty mai lipsesc 2 lucruri,Gaby mutate la mine

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or