Bezele a la bebe
Postat de nadina73 in Dulciuri 31 Mai 2010 | 9920 vizualizari
Sunt facute de sotul meu. Cu ceva am contribuit si eu...am facut poze. Eu doar le-am scos din tava si am facut poze hihihihih
Inapoi la reteta
|
Comentarii (29)
la 01.06.2010, 00:20
ce frumoase sunt
vreau si eu alea din castronul albastru
la 01.06.2010, 01:12
ela ti-am scris pe mess cu se dau bezelel acelea 

la 01.06.2010, 01:12
daca vrei asa

la 01.06.2010, 01:13
vrei sa ma bata cristi? te-ai saturat de bebe si vrei sa mi-l dai mie\?
la 01.06.2010, 01:15
nuuuuuuuuuuuu cum sa ti-l dau asa se dau bezele ela se duc de catre cofetar acasa la destinatie
la 01.06.2010, 08:08
Nadina, nici nu stiu de cine sa ma leg: de bezele, de bebe sau de bucatarie
)). Le iau la rand
: bezelele au iesit super, pe Bebe il admir pentru ceea ce a facut iar bucataria e suuper!! (scuza-mi ochiul atent la detalii..si mai mult...critic
). Eu gatesc intr-o bucatarie 1,5/3m. incat as bate pe oricine ar indrazni sa ma deranjeze cand am treaba
. Deci , bravo la puterea a-3-a! 


la 01.06.2010, 08:30
Bravo si tie pentru calitatea pozelor
si sotului pentru ce a executat
la 01.06.2010, 08:32
Am lasat si furcu
la 01.06.2010, 09:07
felicitari nadina pt sotul tau, bun barbat la casa omului...sa ma leg si eu de bucatarie???gabitzo, tu ai buc de 1,5/3m, dar macar poate ai mobila...eu insa am o bucatarie de 4/5 m si nu am ce baga in ea, daca ma vezi cand gatesc cum stau cu toate cratitele pe scaune, pe jos, vai mama mea


la 01.06.2010, 09:24
mama ce discutie aici pusiko
. da, mah, normal ca am mobila ca io am 8 ani casnicie, ar fi fost culmea sa n-am
))(si plus ca cezar..stii tu
) dar , cand am treaba si nu incap, mai as scoate-o si ti-as trimite-o tie
)))
la 01.06.2010, 09:32
felicitar sotului tau Nadina...trebuie sa incerc si eu.
la 01.06.2010, 10:58
foarte frumoase

la 01.06.2010, 11:01


Romanii nu se dezmint 
la 01.06.2010, 11:02
felicitari sotului
la 01.06.2010, 17:13
multumesc gaby intradevar am o bucatrie mare si dotat cu detoate ,bineteles datorita sotului ,el e cel care tot ce vede electronic de bucatrie ................de fapty mai lipsesc 2 lucruri,Gaby mutate la mine
COMENTEAZA