Bezele a la bebe
Postat de nadina73 in Dulciuri 31 Mai 2010 | 9920 vizualizari
Sunt facute de sotul meu. Cu ceva am contribuit si eu...am facut poze. Eu doar le-am scos din tava si am facut poze hihihihih
Inapoi la reteta
|
Comentarii (29)
la 01.06.2010, 17:14
multumesc mena mult

la 01.06.2010, 17:15
multumesc danuta ,nici un bai hai cu gaby la mine ce mai atata incolo si incoace

si nu va pun sa faceti nimic ,promit
la 01.06.2010, 17:16
adina felicitari pentru comorile din poza de la avatar,vai sant dulci foc super sa.ti traiasca,multumesc mult

la 01.06.2010, 17:17

rocsi
la 01.06.2010, 17:17
multumesc ina vezi daca i cand mai des 

si aprind si lampa

la 01.06.2010, 17:21
nadina, vezi c-avem dovada, sa te tii
))) nu zi de doua ori
))
la 01.06.2010, 22:27
Nadina foarte bune bezelele.Am facut si eu in seara asta
,ne-ai facut pofta
la 01.06.2010, 22:29
ba zis gaby hayyyyyyyyyyyy


la 01.06.2010, 22:30
da ana pai ma duc la tine in curte sa mananca le-ai pus?ma duc sa vad bezelele tale
la 02.06.2010, 07:28
Nadina nu le-am postat ,azi le postez ca tare greu ma descurc cu timpul
la 02.06.2010, 14:37
mmmm da , asa da bezele.
la 06.07.2013, 10:45
Am o intreebare..bezelele trebuie sa fie moi in interior sau tari??
la 10.07.2013, 16:08
Nu sant moi in interior,sant crocante
COMENTEAZA