Bomboane de zahar arsPostat de adasev12 in Dulciuri ca la mama acasa...asa e facea mama cand aveam pofta de dulce si nimic altceva la indemana...asa mi-a ramas in minte gustul lor placut si crocanteala ce-o savuram copii fiind...dar uite ca si acu, om batran, ma mai ia pofta lor...poate e melancolia anilor copilariei...poate dorul de casa....offfff.... Inapoi la reteta |
....
da' nu stiu de ce nu se intampla
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|