Brânzoaice
Postat de LadyCrs in Dulciuri 1 Iun 2012 | 11846 vizualizari
Iaca a venit tătucu aseară cu o ditamai bucată de brânză de capră și de oaie...Și cum nu îmi place deloc mirosul și nici cu gustul nu prea ne împăcăm am zis să fac ceva cu ea ..că de să nu risipim alimentele. Și am făcut niște brânzoaice...unele gigantice, altele de dimensiuni normale...:)) dar bune domnule!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 01.06.2012, 16:33
Ce buuune si ce bine arata!
la 01.06.2012, 16:34
bune rau
la 01.06.2012, 16:42
foarte bune
la 01.06.2012, 16:47
Arata foarte bine!
la 01.06.2012, 16:49
ai faine-s ma!..
la 01.06.2012, 16:50
ador branzoaicele!
la 01.06.2012, 16:53
f bine araata
la 01.06.2012, 17:02
Tu esti cam harnica.
la 01.06.2012, 17:11
Dacă așa m-a făcut mama Gaby...
la 01.06.2012, 18:36
yuuuumy
la 01.06.2012, 19:02
cam bune cum ar zice Gusti
la 01.06.2012, 19:29
Bune, bune
la 01.06.2012, 20:28
vai imi lasa gura apa...cred ca sunt delicioase
la 01.06.2012, 21:33
gustoase
COMENTEAZA