Brânzoaice

Postat de LadyCrs in Dulciuri
1 Iun 2012 | 11846 vizualizari

Iaca a venit tătucu aseară cu o ditamai bucată de brânză de capră și de oaie...Și cum nu îmi place deloc mirosul și nici cu gustul nu prea ne împăcăm am zis să fac ceva cu ea ..că de să nu risipim alimentele. Și am făcut niște brânzoaice...unele gigantice, altele de dimensiuni normale...:)) dar bune domnule!

Inapoi la reteta

Comentarii (23)

la 01.06.2012, 16:33
Ce buuune si ce bine arata!
la 01.06.2012, 16:34
bune rau
la 01.06.2012, 16:42
foarte bune
la 01.06.2012, 16:47
Arata foarte bine!
la 01.06.2012, 16:49
ai faine-s ma!..
la 01.06.2012, 16:50
ador branzoaicele!
la 01.06.2012, 16:53
f bine araata
la 01.06.2012, 17:02
Tu esti cam harnica.
la 01.06.2012, 17:11
Dacă așa m-a făcut mama Gaby...
la 01.06.2012, 18:06
la 01.06.2012, 18:36
yuuuumy
la 01.06.2012, 19:02
cam bune cum ar zice Gusti
la 01.06.2012, 19:29
Bune, bune
la 01.06.2012, 20:28
vai imi lasa gura apa...cred ca sunt delicioase
la 01.06.2012, 21:33
gustoase

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or