Briose cu afine

Postat de gurita_ta2005 in Dulciuri
22 Dec 2012 | 4355 vizualizari

aveam reteta notata de pe un site,dar iar nu imi amintesc site-ul:)))se vede ca am facut pentru prima oara briose:)))))))sa nu puneti doar in hartie de copt,puneti mai bine in forma de silicon.altfel veti pati ca mine:))))

Inapoi la reteta

Comentarii (31)

la 22.12.2012, 20:53
Gurita, nota 10 pt ambitie eu le aruncam si nu mai faceam nica )
la 22.12.2012, 21:01
Bravo!
la 22.12.2012, 21:02
Toate au un inceput!
la 22.12.2012, 21:02
la 22.12.2012, 21:03
Până nu fac eu, nu pot da note, dar pentru note corecte trebuie să le gust
la 22.12.2012, 21:25
bune
la 22.12.2012, 21:31
laura imi venea sa plang cand le-am vazut)dar am zis sa incerc sa vad daca iese ceva
la 22.12.2012, 21:31
merisor multumesc
la 22.12.2012, 21:31
panacris asa e
la 22.12.2012, 21:31
cris
padre te invit sa gusti
la 22.12.2012, 21:31
mamaieelena
la 22.12.2012, 21:32
Tre sa vad unde pui formele sa le iau la noapte sa fac si eu
la 22.12.2012, 21:33
la 22.12.2012, 21:35
ica_mama care din ele?alea care dau gres?)
motan
la 22.12.2012, 21:38
Nuuuuu cele pe care scrie retete garantata

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or