Briose cu afine

Postat de gurita_ta2005 in Dulciuri
22 Dec 2012 | 4354 vizualizari

aveam reteta notata de pe un site,dar iar nu imi amintesc site-ul:)))se vede ca am facut pentru prima oara briose:)))))))sa nu puneti doar in hartie de copt,puneti mai bine in forma de silicon.altfel veti pati ca mine:))))

Inapoi la reteta

Comentarii (31)

la 22.12.2012, 21:48
f bine!asta e garantata dar trebuie formele de silicon
la 22.12.2012, 22:07
la 22.12.2012, 22:20
la 22.12.2012, 22:28
bon bon
la 22.12.2012, 22:40
la 22.12.2012, 23:36
la 23.12.2012, 00:12
la 23.12.2012, 00:18
frumos si bun!
la 23.12.2012, 00:46
la 23.12.2012, 12:40
la 23.12.2012, 13:18
multumesc
la 23.12.2012, 15:03
faine
la 23.12.2012, 19:33
la 23.12.2012, 20:47
la 14.01.2013, 10:58
Iau una pentru ceai! Tare bine arată!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or