Briose cu ciocolata si rom
Postat de RuxyRux in Prajituri 5 Dec 2013 | 5995 vizualizari
Garantat minunate :) rapide, aromate, pufoase, delicioase :) Gata ghetutele?
S-aveti parte de un Mos bun si iubitor care sa va aduca in case pace si bucurie, dragoste si armonie :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (54)
la 05.12.2013, 22:54
delicioase briose
la 05.12.2013, 22:54
mmm............ce bunaciune ai facut tu aici?
la 05.12.2013, 22:56
Ce bine arata! Trebuie sa le incerc, doar ce mi-a adus Mos Nicolae forme de briose din silicon.
la 05.12.2013, 22:56
Ai stiut ca Mosului astea ii plac
Eu am facut cu portocale
la 05.12.2013, 22:57
bune bune
la 05.12.2013, 22:58
ce fain arata
la 05.12.2013, 22:59
Krysty
multumeeesc
la 05.12.2013, 23:00
Medisor drag...ma gandeam zilele trecute la tine..n-am apucat sa ne vedem...insa vine si ziua cu soare si cafea...te pup cu drag prietena minunata!
la 05.12.2013, 23:01
Steffy, sunt foarte bunute...merita probate...sa le folosesti cu mare drag...te iubeste Mosul
la 05.12.2013, 23:01
bune, buna cu cioco cu rom
. Eu sunt cuminte asa ca primesc 2 buc
la 05.12.2013, 23:02
Miti scumpa...si dupa cele cu portocale...ma topesc...si Mosul le iubeste desigur
...au venit darurile?
la 05.12.2013, 23:02
Motane...vai dar ce avatar dragut si dulce
...
la 05.12.2013, 23:03
Crinuta, te pup si ma bucur ca iti plac
la 05.12.2013, 23:04
Tim scumpa...tu esti cea mai cuminte...si primesti vreo trei...una si pentru zanul tau
la 05.12.2013, 23:04
Eu nu cer ca vad ca s-au bulucit fetele inaintea mea
)) dar sunt minunate
sigur Mosul n-o sa te ocoleasca
COMENTEAZA