briose cu gemPostat de gaby_d in Dulciuri
Inapoi la reteta
|
Mah...ia alinierea...ca ati deviat destul.
Acus ajunge Supremu' acasa si va pune la colt.
miee foameee

... fara mine!
cred ca am multe de recuperat, acus raman in urma cu stirile


baai,ce-i la briosele mele?stai ca pun cu cioco
sa vaz ce mai debitam
Era seara Supremu' . Pot sa imi iau ceva de mancare
si sa ma duc la colt?
prea tarziu deja le-ai pus
sa vedem ,sa vedem ce o sa iasa?

despre poale-n cap... adica-n brau, nu? umplute cu branza
si stat la colt cu burta plina?


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|