briose cu gem
Postat de gaby_d in Dulciuri 18 Dec 2009 | 6997 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (39)
la 18.12.2009, 16:07
bune bune

la 18.12.2009, 16:19
la 18.12.2009, 17:41
da,perfecte cu o cana de lapte
la 18.12.2009, 21:15
gabitzo, ia da si tu o tava la tanti aici...
trebuie sa-mi iau si eu o tava de asta pt briose... o sa dau un add la lista trimisa mosului

ps: sa ai un sfarsit de saptamana frumos alaturi de cei drgai... ti tzuc di nu ti viezi
nah, ca stiu si yo moldoviniesti
la 18.12.2009, 21:15
privindu-le, parca le-am si simtit gustul, mirosul....
la 18.12.2009, 23:54
Eu..recunosc..am scapat putin mai multa faina
(asta pt ca NICIODATA nu cantaresc nimic,nu masor nimic
)dar sunt tare,tare bune.si copiilor le-au placut cu laptic
si asta e tot ce conteaza.maine as incerca cu cacao,o reteta..dau eu o cautare....Ionix,sunt primele mele briose
nici eu n-am avut forme,daca vrei,iti pot trimite
.multumesc mult.si voua la fel
la 18.12.2009, 23:58
Teo,Michelle

la 19.12.2009, 10:20
nici eu nu cantaresc de obicei... pun dupa ochi, vreau sa cred despre mine ca am ochiul format... 
vezi, sunt si modesta 
o sa-mi cumpar si eu tavita de asta ca a ta si-o sa fac si eu briose la fel... numa' ca ale mele n-o sa fie asa frumoase... eu nu prea le am cu estetica in bucatarie, sunt in autotraining 

la 19.12.2009, 11:10
nici io,fii linistita
,c-am vazut nota 3 si-am zis ca-i pe buna dreptate,pe bune
.o adimr pe miha ce faine la face,toate
.bai,sper sa nu si-o ia in cap
la 19.12.2009, 13:53
De mine era vorba?
la 19.12.2009, 13:57
nuuuu.fugi de aici,alta miha,de pe alt site,n-o cunosti tu


la 19.12.2009, 15:02
Atunci fa si mie cunostinta cu ea, sa mai invat cate ceva.
la 19.12.2009, 21:33
nu si-o ia in cap... moldovencele-s cu picioarele pe pamant
COMENTEAZA