Brownies cu nuca

Postat de adasev12 in Prajituri
23 Ian 2012 | 7679 vizualizari

by madi_marin, doar cu ceva modificari si adaugari, ca nu aveam toate ingredientele din reteta...dar cum am vazut-o mi-a intrat la suflet si trebuia sa o fac...e buna buna si dimineata cu cafeluta merge de minune...si seara cu o cana de lapte...si la pranz....si fara nimic....bunaaaaaaaaa. multumesc madi pt reteta. super!

Inapoi la reteta

Comentarii (31)

la 23.01.2012, 12:34
la 23.01.2012, 12:37
si eu ca si Miha
la 23.01.2012, 12:39
vreau si eu la cafea!
la 23.01.2012, 12:42
arata foarteeeeee bineeeeeeeeee
la 23.01.2012, 12:55
imi plac foarte frumos ti-au iesit
la 23.01.2012, 13:12
si eu vreau pt kfeluta
la 23.01.2012, 13:12
si eu vreau pt kfeluta
la 23.01.2012, 13:14
buna buna
la 23.01.2012, 13:16
vreau si eu
la 23.01.2012, 13:25
Foarte bine arata, trebuie incercata
la 23.01.2012, 14:19
mmmm....dulce bun
la 23.01.2012, 14:27
intr-adevar am facut-o si eu dupa reteta lui Madi si a fost foarte buna
la 23.01.2012, 15:32
la 23.01.2012, 15:37
la 23.01.2012, 15:57
bun bun :*

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or