Brownies cu nuca
Postat de adasev12 in Prajituri 23 Ian 2012 | 7679 vizualizari
by madi_marin, doar cu ceva modificari si adaugari, ca nu aveam toate ingredientele din reteta...dar cum am vazut-o mi-a intrat la suflet si trebuia sa o fac...e buna buna si dimineata cu cafeluta merge de minune...si seara cu o cana de lapte...si la pranz....si fara nimic....bunaaaaaaaaa. multumesc madi pt reteta. super!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 23.01.2012, 12:34
la 23.01.2012, 12:37
si eu ca si Miha
la 23.01.2012, 12:39
vreau si eu la cafea!
la 23.01.2012, 12:42
arata foarteeeeee bineeeeeeeeee
la 23.01.2012, 12:55
imi plac
foarte frumos ti-au iesit
la 23.01.2012, 13:12
si eu vreau pt kfeluta
la 23.01.2012, 13:12
si eu vreau pt kfeluta
la 23.01.2012, 13:14
buna buna
la 23.01.2012, 13:16
vreau si eu
la 23.01.2012, 13:25
Foarte bine arata, trebuie incercata
la 23.01.2012, 14:19
mmmm....dulce bun
la 23.01.2012, 14:27
intr-adevar am facut-o si eu dupa reteta lui Madi si a fost foarte buna
la 23.01.2012, 15:32
la 23.01.2012, 15:37
la 23.01.2012, 15:57
bun bun :*
COMENTEAZA