Brownies cu nucaPostat de adasev12 in Prajituri by madi_marin, doar cu ceva modificari si adaugari, ca nu aveam toate ingredientele din reteta...dar cum am vazut-o mi-a intrat la suflet si trebuia sa o fac...e buna buna si dimineata cu cafeluta merge de minune...si seara cu o cana de lapte...si la pranz....si fara nimic....bunaaaaaaaaa. multumesc madi pt reteta. super! Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|