Budinca cu branza dulce si stafidePostat de Teo in Dulciuri mi-a starnit multa curiozitate reteta Nadinei;cum sa obtin un desert din felii de paine !si uite asa , astazi , toata ziulica am ''zdrancanit ''oalele prin bucatarie ! sa vedeti ce-a iesit ! Inapoi la reteta |



lasa le-am rezolvat eu pe toate super teo






ca de-aia mancam de acolo 


Miha







hai ma ca stiu ca tu esti fata buna si darnica





am venit si eu


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|