Budinca cu branza dulce si stafidePostat de Teo in Dulciuri mi-a starnit multa curiozitate reteta Nadinei;cum sa obtin un desert din felii de paine !si uite asa , astazi , toata ziulica am ''zdrancanit ''oalele prin bucatarie ! sa vedeti ce-a iesit ! Inapoi la reteta |
ai facut numai bunatati....


) ... o sa-ncerc sa vad daca-i place si asta... la favorite



felicitari pentru reteta
))





in trecere dar nimic nou




|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|