Budinca cu ceva fin pufos si cus-cusPostat de Constelatialeu in Dulciuri Din categoria ce mai are Cleme prin dulap, sa se faca repede,sa fie si bun .....prin dulap am gasit niste biscuiti caramelizati,niste stafide,cus-cus....si stai sa scriu ce am prestat,ca sa nu uit... Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|