Budinca de cous cous

Postat de Constelatialeu in Dulciuri
14 Ian 2015 | 5143 vizualizari

Initial imi casunase pe niste fidea cu lapte si cum nu aveam ,m-am dus sa cumpar.De la fidea am ajuns la budinca de cous cous.....unde dai si unde crapa,dar zau ca a crapat tare bine,mi-a placut ce balarii am facut.....

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 14.01.2015, 17:44
Oooo ce fain arată
la 14.01.2015, 18:10
bun bun
la 14.01.2015, 18:15
Sună bine bălăriile))
la 14.01.2015, 18:15
la 14.01.2015, 18:46
delicioasa
la 14.01.2015, 19:16
suna tare bine
la 14.01.2015, 20:00
oooooo ce bine arata si ce interesant e
la 14.01.2015, 20:16
interesanta budinca
la 14.01.2015, 20:39
Super combinatia! Imi place cus-cusul de la Panzani!!
la 14.01.2015, 21:43
Cred ca -i super buna !
la 15.01.2015, 11:04
bravo Cleme chiar gasesc inovanta ideea si arata bestial
la 15.01.2015, 15:40
Multumesc,Silvia ! Ma simt onorata
la 15.01.2015, 21:32
la 17.01.2015, 01:57
Daaa buna treaba Cleme . Nu te-ai lasat intimidata de ingrediente .
la 17.01.2015, 11:58
Super!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or